Jeśli komuś udało się przechować jeszcze butelkę wódki Dwór Sieraków Czarny Bez sprzed kilku lat, to zdumiony będzie jej zawartością. I to jeszcze jak! Podobnie jak w przypadku najlepszych win, taka metamorfoza możliwa jest tylko w odniesieniu do alkoholi naprawdę szlachetnych, powstałych w oparciu o naturalne składniki, a nie sztuczne dodatki i barwniki.

Dwór Sieraków Czarny Bez po kilku latach spędzonych w butelce zdecydowanie wyszlachetniał, zmieniając przy okazji barwę z burgundowej na bursztynową, a jego bukiet nabrał wspaniałej złożoności, przypominając starzone w niewielkich dębowych beczkach porto tawny. Aromaty śliwek i dojrzałych, świeżych jeżyn wyczuwane w młodej wersji Czarnego Bzu zajęły suszone owoce, rodzynki i nuty drzewne. Usta wspaniale korespondują z nosem zachwycając subtelnym smakiem i wielowymiarowością, a także delikatną nutą karmelową wyczuwaną w długim posmaku.

Na pewno można bez najmniejszej przesady powiedzieć, że Dwór Sieraków Czarny Bez z wiekiem nabiera klasy! Warto o tym pamiętać decydując się na zakup kolejnej partii tego alkoholu i część z nabytych zapasów odłożyć na czas jakiś w spokojne miejsce. Miła niespodzianka murowana!

 

logo

Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.
Zawiera między innymi opisy napojów alkoholowych oferowanych przez Dom Wina Sp. z o. o.

Czy masz ukończone 18 lat?

* Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i wyrażam zgodę na przedstawienie treści dotyczących produktów alkoholowych
(W przypadku braku zgody lub braku pełnoletności, prosimy o kliknięcie "NIE")