Palona Sauternes Cask Finished to prawdziwie kolekcjonerska pozycja, warta by znaleźć się w zbiorach prawdziwego konesera. Wszystko wskazuje na to, że ten wyjątkowy, prestiżowy alkohol z kolekcji wódek Dwór Sieraków, który na rynku pojawił się w październiku ubiegłego roku, za niedługo stanie się już tylko mglistym wspomnieniem.

To ostatni moment by zdobyć butelkę kolekcjonerskiego trunku z systematycznie kurczących się zasobów. Tego zupełnie niepowtarzalnego alkoholu, stanowiącego wyjątkowy mariaż polskiej fantazji i francuskiego wyrafinowania, rozlano zaledwie trzy beczki.

Aktualnie dostępnych jest sto ostatnich, pięknie prezentujących się butelek, których zawartość zawdzięcza swe unikalne walory długiemu, dwuetapowemu dojrzewaniu najpierw w beczkach z białego dębu amerykańskiego, a później w barriques po słodkim winie sauternes. W wyniku zastosowanego zabiegu powstał elegancki, wysublimowany alkohol o bursztynowej barwie i delikatnym aromacie złożonym z niuansów miodowych, orzechowych i waniliowych, a także dębowych, wyczuwalnych tak w bujnym bukiecie, jak i nietuzinkowym smaku.

W roku bieżącym, za jakiś czas, pojawi się kolejna odsłona Palonej, ale to, z jakiego będzie zboża, pozostawiamy jeszcze w sferze domysłów. Na pewno będzie inna, jako że Palona Sauternes Cask Finished stanowi produkt niepowtarzalny w pełnym tego słowa znaczeniu. Nowa Palona inaczej też będzie się prezentować; nad jej nowym wizerunkiem trwają właśnie intensywne prace. Na pewno warto trzymać rękę na pulsie, jako że wiele będzie się działo!

 

logo

Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.
Zawiera między innymi opisy napojów alkoholowych oferowanych przez Dom Wina Sp. z o. o.

Czy masz ukończone 18 lat?

* Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i wyrażam zgodę na przedstawienie treści dotyczących produktów alkoholowych
(W przypadku braku zgody lub braku pełnoletności, prosimy o kliknięcie "NIE")