Z dumą dzielimy się wiadomością, że dwie wódki z bogatej kolekcji Dwór Sieraków – Superior i Dwór Sieraków Śliwa z Tarniną – podczas ostatniego konkursu IWSC w Londynie otrzymały ocenę aż 98 pkt na 100 możliwych, co poskutkowało zdobyciem tytułu Gold Outstanding!

International Wine & Spirits Competition jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie, odbywającym się regularnie od 1969 roku. Nadesłane na niego wina i spirytualia poddawane są nie tylko ocenie organoleptycznej, ale także analizie laboratoryjnej. Obecnie w szranki podczas tego konkursu stają wina i alkohole mocne pochodzące z 90 krajów świata. Ponad 30 000 produktów podzielonych na 1500 kategorii jest oceniane przez 400 sędziów.

W związku z powyższym szczególnie cenne jest uznanie, po raz kolejny zdobyte przez wyroby marki Dwór Sieraków, w oczach najwyższej klasy specjalistów stanowiących jury w tym znakomitym konkursie.

Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby również w przyszłości pojawiające się w ramach kolekcji Dwór Sieraków alkohole prezentowały najwyższy, potwierdzony przez międzynarodowych ekspertów, poziom.

logo

Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.
Zawiera między innymi opisy napojów alkoholowych oferowanych przez Dom Wina Sp. z o. o.

Czy masz ukończone 18 lat?

* Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i wyrażam zgodę na przedstawienie treści dotyczących produktów alkoholowych
(W przypadku braku zgody lub braku pełnoletności, prosimy o kliknięcie "NIE")