Dwór Sieraków położony na malowniczym Pogórzu Wielickim koło Krakowa był kiedyś centrum ziemskiego majątku. W takich miejscach przez wieki działały gorzelnie, produkując wódki ze zbóż, owoców i ziół. Do tej tradycji nawiązuje marka Dwór Sieraków. Spirytualia są zestawiane z najwyższej jakości destylatów oraz maceratów i nalewów wyrabianych według starych metod. Wiele etapów produkcji odbywa się ręcznie, a niektóre składniki mają lokalny rodowód.

Dziś w Dworze Sieraków mieści się stylowy, czterogwiazdkowy hotel i restauracja.
Można tu odpocząć, zjeść posiłek w restauracji z certyfikatem slow food oraz skosztować naszych wódek na specjalnej degustacji.

Kolekcja Wódek Dwór Sieraków

Kolekcja wódek opatrzonych wizerunkiem Dworu Sieraków jest wyjątkowa pod wieloma względami.
Są to produkty rzemieślnicze, wytwarzane w limitowanych ilościach według unikatowych, zastrzeżonych receptur związanych z historią sierakowskiego Dworu.
Spirytualia są zestawiane z najwyższej jakości destylatów oraz maceratów i nalewów wyrabianych według starych metod.
Wiele etapów produkcji odbywa się ręcznie, a niektóre składniki mają lokalny rodowód.
Złożoność smaków sprawia, że wódki z Sierakowa idealnie nadają się do degustacji, ambitnego łączenia z potrawami oraz tworzenia koktajli.

Nagrody i wyróżnienia

Nasze wódki zdobywają nagrody na międzynarodowych konkursach

Zabytkowe budynki mają swoje legendy, Dwór Sieraków też ma taką. Dawno temu żyła w nim piękna dziewczyna o imieniu Wanda. Kochała naturę. Uwielbiała zbierać zioła, polne kwiaty, dzikie owoce z drzew i krzewów. Legenda głosi, że potrafiła robić nalewki i destylaty, które miały moc uzdrawiania, a może nawet zapewniały wieczne życie. Mijały wieki, ludzie rodzili się i umierali. Postać podobną do Wandy widywano we Dworze i okolicach. Tak jest do dzisiaj, czasem, gdy zapada zmierzch, tajemnicza postać młodej kobiety pojawia się miedzy drzewami w sierakowskim parku.

logo

Strona przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.
Zawiera między innymi opisy napojów alkoholowych oferowanych przez Dom Wina Sp. z o. o.

Czy masz ukończone 18 lat?

* Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i wyrażam zgodę na przedstawienie treści dotyczących produktów alkoholowych
(W przypadku braku zgody lub braku pełnoletności, prosimy o kliknięcie "NIE")