facebook

Polska – kraj, gdzie narodziła się wódka...

Witamy na stronie prezentującej serię luksusowych wódek smakowych sygnowanych znakiem Dworu Sieraków - dawnej podkrakowskiej rezydencji szlacheckiej, dziś hotelu, restauracji i SPA. Dumni z naszej tradycji kulinarnej pragniemy pokazać wódkę jako wyrafinowany produkt, który można degustować i delektować się jego smakiem. Przedstawiona gama wódek skierowana jest do osób ceniących wysoką jakość, oryginalność i dobry gust.

wódka Dwór Sieraków

wódka gatunkowa

Wódka Dwór Sieraków to połączenie tradycji ze szlachetnym smakiem wysokogatunkowego alkoholu z najwyższej półki. Zestawienie zbożowego spirytusu, destylatu śliwkowego i jabłkowego z subtelną nutą dzikiej róży, wanilii i rodzynek czyni ją doskonałą propozycją dla największych smakoszy. Koneserzy cenią ją za aksamitność tekstury oraz subtelny smak łączący szlachetne nuty aromatyczne z najwyższą jakością białej wódki. Ta typowo polska wódka zdobyła uznanie podkrakowskich ziemian, a obecnie podbija serca i gusta Polaków wieloma wariantami.

zobacz więcej

Dwór Sieraków

Dwór Sieraków istnieje naprawdę. Można go odwiedzić i spędzić tu tyle czasu, ile tylko goście sobie zażyczą. Rezydencja znajduje się około 20 km od centrum Krakowa. W XIX-wiecznym, neoklasycystycznym budynku mieści się dziś stylowy hotel o czterogwiazdkowym standardzie, restauracja, winiarnia i spa.

zobacz więcej"Zachwyciła mnie Państwa wódka, znakomita receptura, aromat zdecydowanie owocowy, przede wszystkim czuć pieczone jabłko, dalej nuty dymu ogniska...."

przeczytaj całą rekomendację

dobra polska wódka

Wódka z Beczki reprezentuje nowoczesne podejście do wymagań smakoszy wysokogatunkowych alkoholi. Na szlachetny smak składają się idealnie wyważone destylaty z żyta, jęczmienia i kukurydzy, a za jego głębię odpowiedzialny jest proces 36-miesięcznego leżakowania w dębowych beczkach.

zobacz więcej

wódka Dwór Sieraków"Niechętnie spróbowałem tej nowości wychodząc z założenia, że wódka to wódka i nic tu nie pomoże. I .. surprise, surprise. Dwór Sieraków nie odrzucił mnie ani na centymetr. Mało tego, spróbowałem ponownie, i jeszcze raz..."

przeczytaj całą rekomendację

wódki digestive...

Amatorom łączenia alkoholi z daniami proponujemy wódki typu digestive. Wódka z Czarnego Bzu doskonale komponuje się z deserami, zaś Wódka Pieprzowa, o intensywnych nutach ziołowych, poprawi trawienie nawet po bardzo obfitym posiłku.

zobacz więcej

wódka Dwór Sieraków